Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Kaspersky 2009 Trial Resetter

Shko poshtë

Kaspersky 2009 Trial Resetter

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 1:17 pm

Ka dy versione (A & V). Ky është një këtu (V) Version. Kjo ka një më të mirë, por kërkon që gui. 3/5 NET Kornizë të instalohen. I (A) verion është vetë-përmbante dhe dizajnuar për compatibility.
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en
Kjo krismë është dedikuar për të gjithë tifozët e Kaspersky. Ajo u testuan në KIS & KAV 2009 Upset.0.0.454) duke përdorur WinXPpro & Vista Ultimate (x86 & x64) virtual machines. Ju mund reset Kaspersky çdo kohë doni me këtë plasarit. Kjo krismë të fshini vetëm regjistrit çelësat / fotografi që kanë të bëjnë me licencimin.

Shko këtu që të shkarkoni versionin më të fundit të Kaspersky.
http://www.kaspersky.com/productupdates
* Për këtë hajdut të punës, ju keni nevojë për të bërë hapa në mënyrë.

Hapat për të reset Kaspersky 2009

1. Disable Kaspersky e "Self-Defense" feature (NUK Mbrojtjen). Për të çaktivizuar e "Vetë-Mbrojtjes", right click on Kaspersky e tray icon dhe zgjidhni , , (në anën e djathtë nën "Self-Defense") uncheck . Nëse keni probleme me të Vetëqeverisjes Mbrojtjes, pastaj vetëm restart PC tuaj dhe çaktivizoni të Vetë-Mbrojtje përsëri.

2. Ekzekutuar plasarit. Për Vista, ju keni nevojë për të "Run si administrator". (I rekomandojmë që ju le të plas mbyllur Kaspersky automatikisht. Kris e do të kërkojnë ndihmën tuaj në qoftë se ajo nuk mund të.)

3. Prisni Kaspersky për ju për të menjëhershëm për të aktivizuar. (Kaspersky do të fillojë me veten. Për një PC i ngadalshëm, mund të jetë një fëmijë më të gjatë.) Kjo është normale për të parë më shumë se një Kaspersky icons në sistem tray. Ata do të zhduket kur e kalojnë miun tuaj ndaj tyre.

4. Për të çinstaloni, vetëm fshini file.


PARALAJMËRIMI 1: Nëse keni probleme grisësh e plasarit folders, pastaj vetëm EXIT Kaspersky, grise folders, dhe restarto Kaspersky.

PARALAJMËRIMI 2: Nëse merrni diçka si "Digital nënshkrimin ose mungon ose është i korruptuar", atëherë vetëm me krismë të aplikoni sërish.

3 SHËNIM: Nëse ju merrni një "Aktivizimi i gabimit: Server emrin nuk mund të zgjidhen", pas ekzekutimit të plas, përpiquni paaftësi / mundësuar tuaj kartë Ethernet. (Ky është problem me software dhe jo plasarit.)
mediafire.com ?cz4nsbdyvm3

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi