Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Te Hackim WebWiz Forum

Shko poshtë

Si Te Hackim WebWiz Forum

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 12:13 pm

Si Te Hackim WebWiz Forum -

se pari gjejm ne google nje webwiz duke kerkuar kshtu :
"Powered by web wiz forum"

me pas e caktojm viktimen edhe ja nisim.

shkarkojm nje cookie editor sikur ktu :
Kodi:

[You must be registered and logged in to see this link.]

/ edhe me pas vazhdojm punes. mbrapa webfaqes ja shtojm ket :

/admin/database/wwForum.mdb

dhe do te behet kshtu :

viktima.com/admin/database/wwForum.mdb

dhe e shkarkojm qat[ filen .mdb ] , edhe masi mbarohet shkarkimi
e hapim ate me microsoft access , dhe kur ta hapim del nje tabel dhe shkrun diqka : admin user_code dhe me cookie editor do te hapim pjesen Valvue dhe do te bejm paste at kodin e fituar tek tabela tek user_code ,
dhe me pas do te bejm save cookie editorin dhe do te mshelim Browserin do te qelim prap siten dhe shifni se automatikisht keni hyre si admin.[i]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi