Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Gjej Passin E Administratorit

Shko poshtë

Gjej Passin E Administratorit

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:53 am

Gjej Passin e Administratorit apo te cilitdo user tjeter ne kompjuterin lokal


Percilli komandat:
1. Start
2. Run
3. CMD
4. net user administrator /random
Dhe Ne ekran shfaqet
Password for administrator is: %AQJp5I-
pra ky me te zeze eshte passwordi i kerkuar i encryptum keshtu si eshte e shenon aty ku kerkohet nuk ke nevoj me decryptu hiq

nese te duhet passi i ndonje useri tjeter atehere vetem ne vend te administratorit e shenon emrin e userit te kerkuar

suksese

ps: edhe ni sen masi qe llogiratni ne pc me ket pass te enryptum KUJDES duhesh me ja ndrru passin menjeher sepse perndryshe kompjuteri e regjistron si pass te ri qet passin e encryptum

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi