Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Te Krijoni Një VPS

Shko poshtë

Si Te Krijoni Një VPS

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:53 am

How-To-Forge ua jep kete mundesi per shqiptaret qe gjinden jashte
ballkanit qe te na mundesojne shqiptareve tjere servera apo VPS
(Virtual Private Server), sepse kemi shume nevoje per kesi tipi te
sherbimit.


Pra siq e transmeton how-to-forge kete e ka bere me copy/paste tekniken
i cili eshte hapi me i lehte per te krijuar nje tutorial, dhe kete
mundesi ua ben me nje sistem te sigurte i cili eshte Debian 3.1 (Sarge)
dhe OpenVZ.

per me shum informata futu ne:
Kodi:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi