Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Mi Ndal Paret Në NetCafe

Shko poshtë

Si Mi Ndal Paret Në NetCafe

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:52 am

Nje Menyre Se Si me I Ndal Paret Ne Nje NET CAFE...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Per Ti Ndalur Paret JU Duhet qe ta keni nje Program si Ky Me Poshte...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kliko Me Te Djathten Mbi Ikonen E HandyCafe dhe pastaj Suspend..

[You must be registered and logged in to see this link.]

dhe pastaj Paret Nuk Do Te Hecin...

KUJDES.. Keni Kujdes ... personi i Internetit ju she qe kompjuteri i juaj nuk eshte diqka ne rregull...


Per Ti Kthyar Paret Vetem Klikoni Aty shih ne Fig.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Programin MunD Ta Merrni:

[You must be registered and logged in to see this link.] (http://download.sysinternals.com/Files/ProcessExplorer.zip)

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi