Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si Mja Marr IP Webit

Shko poshtë

Si Mja Marr IP Webit

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:51 am

Qe Une Po J utregoj ce si me marr ip webit

shkojm

1.se pari shkojm Start>Run>Cmd

edhe Kur e hapin cmd e shkruajm <Nslookup> edhe shtupin enter
edhe ater kur eshktupim enter
e shkruaj webin edhe ater enter prap edhe del ip i webit

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi