Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Me shpejtu PC 50%

Shko poshtë

Me shpejtu PC 50%

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:48 am

Nese doni per me shpejtu PC per 50 % me shum veproni keshtu.
Shkojm te My Computer me klikim te tastit te djath hym Propertis pastaj Advanced/Performance Settings/
dhe e bejm me TIK Adujst For Best Performance i mshoni OK
Dhe keni me pa qe PC juaj punon me mire

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi