Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Hacko Ni Web Prej Run-it

Shko poshtë

Hacko Ni Web Prej Run-it

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:45 am

Fillojm ..
Shkojm Start > Run > Dhe n'run e shkruajme ket :
Kodi :

%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}

Tona del 1 dritare e vogel , klikojm me te djathtën dhe shkojm new webfolder ..
dhe e shkruajme 1 faqe pa www dhe pa http psh peacetv.net
dhe shkojme finish ...
tona hym te folderi peacetv.net dhe kshtu qe keni te drejten me uplodu diqka.
ti uplodon qa tdush e uplodon 1 index hacked

qe une e kom hacku nja qashtu [You must be registered and logged in to see this link.]

nese nuk din me hacku kontakt [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hacko Ni Web Prej Run-it

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 2:15 pm

very nice.
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

nicee

Mesazh  doctorsql prej Sun Mar 28, 2010 12:39 am

por vetem se jo te gjith websitet mund te hackoheshin ne kete menyre,,por vetem ato IIS ..ka ndonje dork ose ndonje software me gjet kshu site-sh

doctorsql

Numri i postimeve : 3
Join date : 25/02/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hacko Ni Web Prej Run-it

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi