Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Hap host .ch dhe .li

Shko poshtë

Hap host .ch dhe .li

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:34 am

<DIV id=post_message_41><FONT face="Comic Sans MS">Atëher ksaj rradhe po ju tregoj se si ta hapim nje host me .ch ose .li<BR><BR>shkojm <IMG class=inlineimg title="Big Grin" alt="" src="http://www.shqipzone.info/images/smilies/biggrin.gif" border=0><BR><BR>
<DIV style="MARGIN: 5px 20px 20px">
<DIV class=smallfont style="MARGIN-BOTTOM: 2px">Kodi:</DIV><PRE class=alt2 dir=ltr style="BORDER-RIGHT: 1px inset; PADDING-RIGHT: 6px; BORDER-TOP: 1px inset; PADDING-LEFT: 6px; PADDING-BOTTOM: 6px; MARGIN: 0px; OVERFLOW: auto; BORDER-LEFT: 1px inset; WIDTH: 640px; PADDING-TOP: 6px; BORDER-BOTTOM: 1px inset; HEIGHT: 34px; TEXT-ALIGN: left">http://freehostia.com/</PRE></DIV>Shkojm Order<BR>Dhe use my existing domaing<BR>psh.webi.ch<BR><BR>Existing domain:Emri i domaint<BR>Country:*<BR>Albania<BR>Company:<BR>Emrin e kompanis ose Privat<BR>First Name:*<BR>Emri juaj<BR>Last Name:*<BR>Mbiemri<BR>E-mail:*<BR>imella<BR>Phone:*<BR>ja fut ni numer psh.0555054546<BR>Address:*<BR>kosovastr<BR>City:*<BR>prishtina<BR>State:*<BR>Albama<BR>Zip/Postal:*<BR>10000<BR><BR>E verifikojm codin edhe continue... Razz<BR><BR>Tash ju vjen ni mesazh n`imell ku e keni usernamen edhe passin <IMG class=inlineimg title=Wink alt="" src="http://www.shqipzone.info/images/smilies/wink.gif" border=0><BR><BR>Pastaj shkoj,<BR><BR>
<DIV style="MARGIN: 5px 20px 20px">
<DIV class=smallfont style="MARGIN-BOTTOM: 2px">Kodi:</DIV><PRE class=alt2 dir=ltr style="BORDER-RIGHT: 1px inset; PADDING-RIGHT: 6px; BORDER-TOP: 1px inset; PADDING-LEFT: 6px; PADDING-BOTTOM: 6px; MARGIN: 0px; OVERFLOW: auto; BORDER-LEFT: 1px inset; WIDTH: 640px; PADDING-TOP: 6px; BORDER-BOTTOM: 1px inset; HEIGHT: 34px; TEXT-ALIGN: left">http://switch.ch/</PRE></DIV>Register<BR><BR>Register domain name<BR>Emrin e domainit<BR>webi.ch edhe continue<BR>Tash naj qet qishtu:<BR>
<DIV style="MARGIN: 5px 20px 20px">
<DIV class=smallfont style="MARGIN-BOTTOM: 2px">Cito:</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=6 width="100%" border=0>
<TBODY>
<TR>
<TD class=alt2 style="BORDER-RIGHT: 1px inset; BORDER-TOP: 1px inset; BORDER-LEFT: 1px inset; BORDER-BOTTOM: 1px inset">webi.li<BR>Before we can register domain names, we need your contact data. If you are already a SWITCH customer, please log on with your User ID or your password.<BR>If you have forgotten your User ID or password, please select "Forgotten password or User-ID".<BR>If you are not yet a SWITCH customer, please open a new account. </TD></TR></TBODY></TABLE></DIV>Mirpo na shkojm Open new account<BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/6j5qeb10evqcr2irz.jpg" border=0></A><BR>Edhe ja jep t`dhanat<BR><BR>Company/organisation<BR>Emrin e kompanis ose Privat<BR>Surname<BR>Mbiemri<BR>First name<BR>Emri<BR>Postal code<BR>10000<BR>City<BR>qyteti<BR>Country<BR>Albania Continue<BR><BR>Tash<BR>Address type<BR>Privat person<BR>Company/organisation<BR>privat<BR>Title*<BR>mr ose ms<BR>Disa mujm mi lan lir kshtu qe vazhdojm<BR>Por mos t`harrojm ta shkrujm email<BR>e-mail*<BR><BR>Perseri na vjen useri edhe passi n`imbox <IMG class=inlineimg title="Big Grin" alt="" src="http://www.shqipzone.info/images/smilies/biggrin.gif" border=0><BR>Logiratum n`switch.ch<BR><BR>Register domain name<BR>webi.ch<BR>Billing contact* , Technical contact i plotsojm <BR><BR>Name server shkon other edhe e shkrun: dns1.freehostia.com<BR>Gjithastu edhe te Name server qe osht ma posht e shkrun dns2.freehostia.com<BR>Treten e lajm qashtu<BR><BR>Pas 7 ose 8 oreve webi do jet online <BR>Ju duhet te logiraten n`freehostia dhe te wendosni template <BR><BR>OSE ME FOTO : <BR><BR>Qe njerz pas nje pune t`gjat tash e bona edhe me foto :<BR><BR>
<DIV style="MARGIN: 5px 20px 20px">
<DIV class=smallfont style="MARGIN-BOTTOM: 2px">Kodi:</DIV><PRE class=alt2 dir=ltr style="BORDER-RIGHT: 1px inset; PADDING-RIGHT: 6px; BORDER-TOP: 1px inset; PADDING-LEFT: 6px; PADDING-BOTTOM: 6px; MARGIN: 0px; OVERFLOW: auto; BORDER-LEFT: 1px inset; WIDTH: 640px; PADDING-TOP: 6px; BORDER-BOTTOM: 1px inset; HEIGHT: 50px; TEXT-ALIGN: left">Merre krejt n`PC edhe shikoje :
[You must be registered and logged in to see this link.] online :<BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/lx65kji9xntrkjj812z2.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/bs7dhy4ifob99s540qv.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/qjpdysxcv8fw5n6ruvfl.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/2muglfvig3y0fa4fdo5d.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/uasvuu8gedtwopxctt3g.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/e0vf3kn3rckefkymgz.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/ulk7z6rm24whn3x9bhxf.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/5vahbowz0cugr74yfafd.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/1ftfjx798esytb9e212l.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/0xe1fhkpxtcr68rrnzd.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/w4yv2pqvjk79kqe75di.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/jqku1oxtd13501068hc.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/7qkir7d9koxvxdc8ik6h.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/21c37of8zexqc06ga1n.jpg" border=0></A><BR><A href="http://multi-hoster.com/" target=_blank><IMG alt="" src="http://multi-hoster.com/images/l4yw071392s69au2xbzx.jpg" border=0></A><BR><BR><B><FONT color=red><FONT size=1>P.S : kta krejt e kum bo un kshtu qe ku ta kopjoni me ndonje forum te dihet bile autori</FONT></FONT></B></FONT><FONT face=Arial> </FONT></DIV>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi