Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Hack Exploit

Shko poshtë

Hack Exploit

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:33 am

Mas Pari Na Vyn Me Download Programin ActivePerl - Qe Muni Me Download Qitu :

Kodi:

Kodi:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tasht e marrim nje Perl Exploit , e editoni varsisht qfar exploiti asht per attack apo per diqka tieter
edhe e boim copy edhe paste en notepad ...
E runi psh. aht.PL - e runi dikund ku t`doni ( ma leht en desktop ) ...

Tash per me ekzekutu exploitin shkoim kshtu :
Start
Run
CMD
edhe ju hapet Command Prompti ( CMDja )

Tani e shkrujm CD ( CD e shkruim kur dojm me ndrru 1 vend psh jemi en C: edhe nese doim me daL ne
Desktop , at`her e shkrujm CD Desktop - na nese e kemi rujt exploitin en desktop , at`her e shkruim
CD Desktop ) Pra kur te hyjm en CMD e shkrujm :

CD

CD Desktop
aht.PL ( emri i exploitit )
edhe jau qet aty exploitin

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi