Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Krijo Virus Trojan

Shko poshtë

Krijo Virus Trojan

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 8:31 am

Krijo Virus Trojan

nuk osht bash i mir amo per me te tut boll

mas mari shkojm ne destop krijojm nje shortcut
edhe aty ta qet me shkru diqka ti e bon qeta
shutdown -s -t 50 -c "Trojan Virus Acticated"
edhe emrin del ti ja bon qysh dush

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Krijo Virus Trojan

Mesazh  Resert prej Fri Sep 25, 2009 12:02 pm

me fal po ky nuk eshte nje virus.ky eshte nje fake virus.gjithsesi ok.Rruga per ta caktivizuar virusin e famshem qe te lajmeron per fikjen e pc-se tuaj pas 50 sec ose aq sa keni vendosur ju vet.start-run-shutdown -a.dhe dritarja lajmeruese per marrjen e nje virusi trojan duhet te kete ikur tashme.bye bye lol!
avatar
Resert

Numri i postimeve : 11
Join date : 25/09/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi