Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si te vendosim nen-titull nje antarit?(min-tuto)

Shko poshtë

Si te vendosim nen-titull nje antarit?(min-tuto)

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:36 am

Nese deshirojm qe nje antarit te vendosim nentitullin
At`here shkojm
admincp<Anetaret<Kerko antaret<Emri : Useri antarit
Pastaj Shkon< te Nentitulli : dhe vendos kete qe esht me posht
<b><font color=red>The King...!!</font></b>

Te The King...!! mund te vendosni ate qe deshironi ndersa ktu
<b><font color=red> kjo esht per te kuqe
<b><font color=black>nese doni per te zez eh kshtu vet i zgjendhni ngjyrat

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi