Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Program per me Ndreq WEB-SITE

Shko poshtë

Program per me Ndreq WEB-SITE

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:20 am

Web Portal gjenerator program falas
Per te gjithe ato qe duan te krijojne nje webpage te tipit portal sic e ka Yahoo- ja, MSN-ja Excite, Netscape etj. eshte nje program falas qe mund ta beje kete pune duke evituar punen me kodim html. Programi ben gjithe punen per ju.

Mund ta gjeni ne kete faqe:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi