Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Kur jeni regjistru n`hotmail

Shko poshtë

Kur jeni regjistru n`hotmail

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:19 am

Qe nje send qe ta dini kur jeni regjistru ne hotmail, dmth e dini sakte daten kur keni qel emailin.

Linku:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dhe shkruane e-mailin dhe passwordin edhe del data kur e keni hap emailin

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi