Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Merri Passat qe jon rujatur ne Mozilla FireFox

Shko poshtë

Merri Passat qe jon rujatur ne Mozilla FireFox

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:18 am

Ky Tuto esht se kush ka hy ne mozilla iu ka ruajtur passwordi ja pra veprojm kshtu
1.ehapim firefox
2.zgjedhim tools dhe shkojm options
3.ma nalt e kena securite klikojm aty edhe ma posht e ki saved password
4.edhe tani shkon show password edhe dalin password qi jan rujt

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi