Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Si ta mbyllim E-Mailin ne hotmail.com

Shko poshtë

Si ta mbyllim E-Mailin ne hotmail.com

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:15 am

1.)[You must be registered and logged in to see this link.]
2. Login me user/pass te imelles qe deshiron me fshi
3. Shko te Settings (ne anen e majt nalt osht)
4. Te Common tasks e ki Close your account (ne anen e djatht

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi