Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Bone UNFREZE MSN

Shko poshtë

Bone UNFREZE MSN

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:14 am

Por marrim shembull se dikush ta ka bo FREEZE e-mailin ateher te duhet me e bo unfreeze e per me e bo unfreeze vepro keshtu :

Shkoni :

START - RUN - (e tash e qesim kete tek RUN)
RunDll32 ADVpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

tani ju restaroni PC , nqs perseri nuk ju punon ateher pritni 20-30 minuta max.

kjo asht nje tuto e thiesht por ja vlen dhe funksionon.

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi