Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


nxjerr ne online kon don edhe kur don

Shko poshtë

nxjerr ne online kon don edhe kur don

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:11 am

Eshte nje tutorial njeher spo kom koh me qit mi oplodu fotot downlodone filen ne winrar e kini tuorialin qe linkun

Download : [You must be registered and logged in to see this link.]

E keni textin dhe fotot brenda per me shum kalofshi mir SUKSESE

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi