Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


"trefisho" shpejtësine e DOWNLOADIT

Shko poshtë

"trefisho" shpejtësine e DOWNLOADIT

Mesazh  jurg3n prej Mon Aug 24, 2009 7:06 am

Qe qysh duhet te trefishoni shpejtesine e DOWNLOADIT.

Une nuk mar pergjegjsine nese juv ndodh diqka PC-s tuaj.mund ta arrini shpejtsini e download psh. nga 190kb/s deri ne 600kb/s.TESTED


Bone save as ket FILe si tweak.reg


Cito:
REGEDIT4
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Tcpip\Parameters]
"TcpWindowSize"=dword:faf0
"Tcp1323Opts"=dword:0

dhe tani shkoni ja boni SAVE AS ketij file me emrin undo.inf


Cito:
[Version]
signature=$CHICAGO$

[DefaultInstall]
DelReg=Delete_Reg_Entries


[Delete_Reg_Entries]
HKLM,System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Param eters,TcpWindowSize
HKLM,System\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Param eters,Tcp1323Opts

pastaj te ky FILE i II shko click me te djathten edhe ja boni RUN.
..>pastaj duhet tja boni REBOOT PC tuaj per te pasur efekt

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi