Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


ZoneAlarm Extreme Security 2009 v8.0.298.035 + Patch

Shko poshtë

ZoneAlarm Extreme Security 2009 v8.0.298.035 + Patch

Mesazh  jurg3n prej Sat Aug 22, 2009 3:57 pmZoneAlarm Extreme Security 2009 v8.0.298.035 + Patch

ZoneAlarm Extreme Security integrates the web browser security of ZoneAlarm ForceField with the PC and Internet security of ZoneAlarm Internet Security Suite. ZoneAlarm has been emphasizing the need for anyone with any security suite, from ZoneAlarm or Norton or anyone else, to add new web browser security to combat the new wave of threats that are targeting browsers. ForceField delivers virtual browsing, anti-phishing, download protection, key log jamming, privacy controls and more to protect the browser and everything you do on the web. Also integrates a registry optimizer

80 MB | Rapidshare - Megaupload

Download ZoneAlarm Extreme Security 2009 8.0

rapidshare.com zone_alarm_extreme_security.rar

megaupload.com 8LSBNI03

rapidshare.com patch.rar

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi