Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


kthej imellat qe i keni fshi

Shko poshtë

kthej imellat qe i keni fshi

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 6:56 am

Ktu po ju tregoj si me kthy prap imellat qe i keni fshire ju
1.Hapni imellen.
2.Klikoni te Nickename edhe hyni (Personal setting)
3.Pastaj ne anen e majte e keni Privacy.
4.Pasi te keni kliku ne privacy,aty tregohen ty lista te ndara me imella.Ne listen e djathtjane imellat e shlyera.
5.Per ti kthyer ato perseri klikoni me te majte ne ndonje imell dhe klikoni (Move to allow list) dhe ajo imell kthehet prap.
Shpresoj te kem qen i kjart.

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi