Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Rrite Shpejtsin e Dowlloadimit

Shko poshtë

Rrite Shpejtsin e Dowlloadimit

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:40 pm

Rrite Shpejtsin e Dowlloadimit

Start - run - gpedit.msc te Computer Configuration shkojm Adiministrative Templates Network - QoS Packet Scheduler koj 2here mbi Limit reservable bandwith aktivizojm aty Enabled edhe e bojm aty 100 sa e keni numrin ju se di veq bone 100 max osht

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi