Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Fshij mbeturinat e Netit

Shko poshtë

Fshij mbeturinat e Netit

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:39 pm

Fshij mbeturinat e Netit

START pastaj shkoj RUN pastaj aty e shkruajm keshtu %TEMP% dhe krejt ato sende qa jon aty mbrenda ne folder duhet mi shly keshtu qe e shlirojm pc-ne nga interneti.. Nese hyn perseri ne net . Perseri ai folderi shkon duke u mbushur keshtu qe qdoo 1 muajj ju kshilloj me ja boo kshtuu....

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi