Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


zhbllokoni task menager

Shko poshtë

zhbllokoni task menager

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:34 pm

Zhbllokoni task manager
Kur e hapni task manager ju del kshtu
"Task Manager has been disabled by your Administrator"

Ky osht nji program qe bon enable task managerin ,
osht 24 kb

Linku per shkarkim:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi