Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Ndreq msn e bllokuar

Shko poshtë

Ndreq msn e bllokuar

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 1:17 pm

Ndreq msn e bllokuarJa nje mesim te vogel, por kryn pun ..


Nqoft se jeni mashtru edhe e keni honger foren
qe e len ni cod ne undernick te msn, disa thojn
qe del muzika disa te ndrrohet ngjyra ( veq met mashtru me honger )

pra Codi osht kshtu:
Kodi:
n?a_??ay?m?a????????????a???O??????r??? ?+N? ?L???por ka edhe tjera code:
psh: qit cod rasisht vet e kom gjet :

Kodi:
0pra qita jon codat qe nese e len ne undernick te mshelet msn edhe o shum problem.

Por gjithmon ka naj biruc

pra kur te hajsh ne fillim nese e ki msn plusin e qel ni tjeter msn edhe e qel te tjetra ( metoda e par ke kjo, por nese harron e nuk e perdor jett qashtu )
veq formati kryn pun tane

Metoda e 2:
shkoni ketu:
Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengerpra njehere ja boni ne folder options ja boni show qe me i pa folderat qe jon te fshehur
dhe kur te hyni ktu:
Kodi:
X:\Documents and Settings\EmriPC\Application Data\Microsoft\MSN Messengeri kini disa foldera mu numra e ju qata foldera i fshini krejt,
ose ja boni cut dhe past me naj follder tjeter e krijon naj nja ne desktop
dhe i qet past aty

dhe pastaj provon me qel msn
(edhe ska qare pa bo )

nese te qelet msn-ja i merrni apet qato foldera i qet apet te qaj folder qe jon kon dhe kryhet...

besoj se jom i kjart...

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi