Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Tutuorial ne flash i C programing..

Shko poshtë

Tutuorial ne flash i C programing..

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 7:50 am

Ky tutorial asht krijuar ne flash.
Ju meson te perdorni gjuhen programuese C nga fillimi edhe nese nuk dini asgje ne programim ky tutorial do te ju mesoj te gjitha.

rapidshare.com Learning_C.rar

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi