Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


boni pc-n tond me fol pa program

Shko poshtë

boni pc-n tond me fol pa program

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 6:54 am

Beni kompjuterin tuaj te flas (pa program)
Beni kompjuterin tuaj te flas:
Hapni notepadin
Kopjoni kete tekst dhe vendoseni ne dokumentin e notepadit:Dim msg, sapi
msg=InputBox("Shkruaje tekstin këtu","Talk it")
Set sapi=CreateObject("sapi.spvoice")
sapi.Speak msg
Ruajeni dokumentin me prapashtesen .vbs


Pastaj hapeni dokumentin e ruajtur, ne hapsiren e treguar shkruajeni tekstin e deshiruar, dhe klikoni talk it.

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi