Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Programimi në C dhe C++

Shko poshtë

Programimi në C dhe C++

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 7:44 am

Librin e kemi sjellë në forum për ata persona që kanë dëshirë të mësojnë për informatikën, por nuk kanë mundësi t'i blejnë librat per shfrytzim?
Printimi i librit është i ndaluar .
Librin mund ta lexoni në formatin PDF me programin Acrobat/Adobe Reader, versionin 5.0 e lart
Falenderojmë z. Salih Mripa për këtë libër dhe shpresojmë se do ju vijë në ndihmë.
Shkarko ketu;

Kodi:
rapidshare.com Programimi_ne_C_dhe_C___nga_Salih_Mripa.pdf.html

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi