Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Windows XP Gamer Edition DirectX 10

Shko poshtë

Windows XP Gamer Edition DirectX 10

Mesazh  jurg3n prej Fri Aug 21, 2009 7:28 am

Qe nje verzion shum i mire
Windows XP Gamer Edition DirectX 10 - 167 Mo ose Mb
2 linka per download kshtu qe ne kete program nuk jan te perfshira shum sene si p.sh internet expoleri etj po atu muni me i vendos masanej asht shum i shpejt e kum testu vet shum mire punon

rapidshare.com XP-Gamer

rapidshare.com XP-Gamer2

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi