Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


mi ba terrorat ne form te skeletit

Shko poshtë

mi ba terrorat ne form te skeletit

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 2:39 pm

http://www.fpsbanana.com/mirrors/sta...141140&ext=rar
pastaj shkoni

my computer...local disk>>program file>>valve>>strike>>models>>player>>edhe i vendos te gjitha ne vendet e tyre ku duhet ato qe i lypin edhe hyn ne cs edhe i ki skelet

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi