Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Qysh me bo Smoke Grenade ( O5 ) mos me qit tim

Shko poshtë

Qysh me bo Smoke Grenade ( O5 ) mos me qit tim

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 2:38 pm

si ta bejm smoke mos me qit tim

1. shkojm te My computer/Local disc C:/Program files/valve/cstrike/sprites/
2. i kena dy file(fajlla) ata jon ..(gas_puff_01.spr) edhe (grass_01.spr)
3. i fshin kta dy file(fajlla)
4. 100% e ki t`sigurt qe t`bon

Vrejtje : runi dikun kta fajllat(file`t) gas_puff_01.spr edhe grass_01.spr
se mos mju bo naj qka i shtini apet ku jon kon okej

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi