Ahg Security Albanian Hackers Group & Al-hosting.com
Welocme---------Mirese Erdhet

ahg-security

Mirse erdhet ne forumin tone,shpresoj tia kaloni sa me mire
,,Ju lutem regjistrohuni....
Ne kete forum do tia kaloni shume mire dhe shpresojme tju pelqeje sa me shume
ne jemi munduar qe tju krijojme kushte qe te ndiheni sa me mire ne kete forum


Qysh me bo Grafiken OpenGL n`cs

Shko poshtë

Qysh me bo Grafiken OpenGL n`cs

Mesazh  jurg3n prej Thu Aug 20, 2009 2:37 pm

hini www.nvidia.com Pastaj hin DOWNLOAD DRIVERS e she te
Option 2 : Automatically find drivers for my NVIDIA products.
Hin te Graphics Drivers
Tani e she nalt ta qet ni shirit t`gat e prek edhe e prek Install
tani e ki download Drivers a sdi qishtu diqka edhe Hin qaty edhe ta qet nalt ni shirit edhe e prek Download File e download e instalon edhe `bon

_________________
HaCkED by 4saken
avatar
jurg3n
Admin
Admin

Numri i postimeve : 776
Join date : 14/08/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi